Результати

Фінішний протокол та категорії

1 этап

П1 ВIB Ім'я Призвище Результат Відставання А2 Категорія
1 12. Андрій Паламарчук (digicom cycling team | смт. Білозерка) 00:29:03 -- 1 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 30.98 км/г
1 65. Анатолій Конанов (Херсон) 00:30:01 -- 2 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 29.98 км/г
1 24. Денис Прокопчук (Нет | Херсон) 00:30:33 -- 3 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 29.46 км/г
2 10. Вячеслав Сакович (digicom cycling team | Дніпро) 00:31:08 + 02:05 4 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 30.98 км/г
2 20. Микита Лобода (Херсон) 00:31:39 + 01:06 5 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 29.46 км/г
1 77. Василь Блюммер (Херсон) 00:32:05 -- 6 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 28.05 км/г
3 17. Олександр Старов (Херсон) 00:32:15 + 01:42 7 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 29.46 км/г
2 22. Андрей Юрлов (Николаев) 00:32:56 -- 8 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 28.05 км/г
3 60. Валентин Жук (Новотроїцьке) 00:34:29 + 02:24 9 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 28.05 км/г
1 7. Ольга Кутасова (digicom cycling team | Херсон) 00:34:30 -- 10 1 . Жінки байк від 18 до 35 років
Середня швидкість переможця 26.09 км/г
3 43. Сергій Черненко (Маріуполь) 00:35:43 + 06:40 11 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 30.98 км/г
4 36. Константин Погрибный (Shawa racing | Харьков) 00:35:49 + 06:46 12 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 30.98 км/г
4 54. Олександр Ніценко (Херсон) 00:35:59 + 03:54 13 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 28.05 км/г
5 35. Гліб Сушко (Shawa racing | Харків) 00:36:43 + 07:40 14 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 30.98 км/г
1 11. Ольга Голубева (Херсон) 00:37:12 -- 15 2 . Жінки байк від 36 років
Середня швидкість переможця 24.19 км/г
6 44. Евгений Голенков 00:37:15 + 08:12 16 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 30.98 км/г
5 63. Алексей Золин (Запорожье) 00:37:44 + 05:39 17 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 28.05 км/г
7 40. Ігор Ковальчук (Херсон) 00:37:48 + 08:45 18 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 30.98 км/г
8 45. Сергей Кондренко (Клыч рейсинг | Харьков) 00:38:38 + 09:35 19 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 30.98 км/г
9 37. Ігор Сахно (Зап) 00:40:37 + 11:34 20 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 30.98 км/г
2 9. Марія Франковська (Херсон) 00:43:05 + 05:53 21 2 . Жінки байк від 36 років
Середня швидкість переможця 24.19 км/г
6 59. Олександр Амосов (Мелітополь) 00:43:13 + 11:08 22 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 28.05 км/г
3 15. Ольга Сперанська (Украина) 00:47:14 + 10:02 23 2 . Жінки байк від 36 років
Середня швидкість переможця 24.19 км/г
K1 Позиція у категорії
A2 Позиція в генералі

2 этап

П1 ВIB Ім'я Призвище Результат Відставання А2 Категорія
1 12. Андрій Паламарчук (digicom cycling team | смт. Білозерка) 01:24:21 -- 1 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 32.72 км/г
2 39. Евгений Алейников (Мелитополь) 01:24:23 -- 2 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 32.72 км/г
1 65. Анатолій Конанов (Херсон) 01:24:26 -- 3 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 32.69 км/г
1 17. Олександр Старов (Херсон) 01:24:31 -- 4 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 32.66 км/г
2 24. Денис Прокопчук (Нет | Херсон) 01:24:32 -- 5 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 32.66 км/г
1 22. Андрей Юрлов (Николаев) 01:24:34 -- 6 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 32.64 км/г
2 56. Евгений Вепрев (Мелітополь) 01:24:34 -- 7 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 32.64 км/г
3 10. Вячеслав Сакович (digicom cycling team | Дніпро) 01:24:38 -- 8 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 32.72 км/г
3 77. Василь Блюммер (Херсон) 01:24:38 -- 9 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 32.64 км/г
4 34. Сергій Шевченко (Мелітополь) 01:25:01 -- 10 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 32.72 км/г
3 20. Микита Лобода (Херсон) 01:25:05 -- 11 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 32.66 км/г
4 57. Игорь Ермалюга (AZOVteam-Melitopol | Мелитополь) 01:25:05 -- 12 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 32.64 км/г
5 32. Денис Сотниченко (BXT team | Мелитополь) 01:25:45 + 01:24 13 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 32.72 км/г
1 2. Ірина Шевченко (Мелітополь) 01:25:52 -- 14 1 . Жінки байк від 18 до 35 років
Середня швидкість переможця 32.14 км/г
5 60. Валентин Жук (Новотроїцьке) 01:25:59 + 01:25 15 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 32.64 км/г
6 37. Ігор Сахно (Зап) 01:25:59 + 01:38 16 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 32.72 км/г
6 53. Дмитро Рильський (- | Мелітополь) 01:28:32 + 03:58 17 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 32.64 км/г
2 7. Ольга Кутасова (digicom cycling team | Херсон) 01:28:33 + 02:41 18 1 . Жінки байк від 18 до 35 років
Середня швидкість переможця 32.14 км/г
7 45. Сергей Кондренко (Клыч рейсинг | Харьков) 01:28:39 + 04:18 19 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 32.72 км/г
8 36. Константин Погрибный (Shawa racing | Харьков) 01:28:44 + 04:23 20 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 32.72 км/г
9 43. Сергій Черненко (Маріуполь) 01:29:04 + 04:43 21 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 32.72 км/г
7 54. Олександр Ніценко (Херсон) 01:29:04 + 04:30 22 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 32.64 км/г
1 11. Ольга Голубева (Херсон) 01:29:12 -- 23 2 . Жінки байк від 36 років
Середня швидкість переможця 30.94 км/г
10 35. Гліб Сушко (Shawa racing | Харків) 01:29:12 + 04:51 24 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 32.72 км/г
11 44. Евгений Голенков 01:29:20 + 04:59 25 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 32.72 км/г
2 9. Марія Франковська (Херсон) 01:29:26 -- 26 2 . Жінки байк від 36 років
Середня швидкість переможця 30.94 км/г
8 63. Алексей Золин (Запорожье) 01:29:34 + 05:00 27 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 32.64 км/г
9 59. Олександр Амосов (Мелітополь) 01:29:35 + 05:01 28 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 32.64 км/г
K1 Позиція у категорії
A2 Позиція в генералі

Загальний залік

П1 ВIB Ім'я Призвище Результат Відставання А2 Категорія
1 12. Андрій Паламарчук (digicom cycling team | смт. Білозерка) 01:53:24 -- 1 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 24.34 км/г
1 65. Анатолій Конанов (Херсон) 01:54:27 -- 2 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 24.12 км/г
1 24. Денис Прокопчук (Нет | Херсон) 01:55:05 -- 3 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 23.98 км/г
2 10. Вячеслав Сакович (digicom cycling team | Дніпро) 01:55:46 + 02:22 4 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 24.34 км/г
1 77. Василь Блюммер (Херсон) 01:56:43 -- 5 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 23.65 км/г
2 20. Микита Лобода (Херсон) 01:56:44 + 01:39 6 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 23.98 км/г
3 17. Олександр Старов (Херсон) 01:56:46 + 01:41 7 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 23.98 км/г
2 22. Андрей Юрлов (Николаев) 01:57:30 -- 8 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 23.65 км/г
3 60. Валентин Жук (Новотроїцьке) 02:00:28 + 03:45 9 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 23.65 км/г
1 7. Ольга Кутасова (digicom cycling team | Херсон) 02:03:03 -- 10 1 . Жінки байк від 18 до 35 років
Середня швидкість переможця 22.43 км/г
3 36. Константин Погрибный (Shawa racing | Харьков) 02:04:33 + 11:09 11 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 24.34 км/г
4 43. Сергій Черненко (Маріуполь) 02:04:47 + 11:23 12 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 24.34 км/г
4 54. Олександр Ніценко (Херсон) 02:05:03 + 08:20 13 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 23.65 км/г
5 35. Гліб Сушко (Shawa racing | Харків) 02:05:55 + 12:31 14 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 24.34 км/г
1 11. Ольга Голубева (Херсон) 02:06:24 -- 15 2 . Жінки байк від 36 років
Середня швидкість переможця 21.84 км/г
6 44. Евгений Голенков 02:06:35 + 13:11 16 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 24.34 км/г
7 37. Ігор Сахно (Зап) 02:06:36 + 13:12 17 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 24.34 км/г
8 45. Сергей Кондренко (Клыч рейсинг | Харьков) 02:07:17 + 13:53 18 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 24.34 км/г
5 63. Алексей Золин (Запорожье) 02:07:18 + 10:35 19 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 23.65 км/г
2 9. Марія Франковська (Херсон) 02:12:31 + 06:07 20 2 . Жінки байк від 36 років
Середня швидкість переможця 21.84 км/г
6 59. Олександр Амосов (Мелітополь) 02:12:48 + 16:05 21 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 23.65 км/г
9 40. Ігор Ковальчук (Херсон) DNF + 10:18:48 22 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 24.34 км/г
3 15. Ольга Сперанська (Украина) DNF + 10:05:48 23 2 . Жінки байк від 36 років
Середня швидкість переможця 21.84 км/г
K1 Позиція у категорії
A2 Позиція в генералі